• 20190904104033
 • Transpeed dubai
 • q20
 • q9
 • 5617674411
 • 澳大利亚展会1

добредојде на нашата компанија!

Ние се постигне индивидуални проекти
Види се

Transpeed  група, како меѓународен автоматски менувач делови снабдувач, инсистира на тоа да се донесе OEM компоненти за да се обезбеди квалитет на OEM, како и за намалување на трошоците за одржување и да се создаде многу поголема вредност за клиентите.

Во моментов,  Transpeed  производ категорија ги вклучува: обновил комплет, филтер, монтажа спојката, спојката черупка, ТЦ масло печат, гумени прстен, осовини, черупка, соленоиди, вентил тело, пумпа, итн Transpeed бренд има изградено добар бизнис репутација и доби одобрување и корист во индустријата. Нејзините производи се жешка продавачи во Кина и во целиот свет.

 • TRANSPEED Автомеханика во Франкфурт во 2018 година покажуваат
  TRANSPEED Автомеханика во Франкфурт покаже ...
  Автомеханика, меѓународната авто делови саем во Франкфурт, Германија, е хостиран од страна на познатиот германски Messe Франкфурт GmbH. Основана во 1971 година, на изложбата има историја од 42 години и е една од најголемите јас во светот ...
  Прочитај повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!