• 2020上海展会信息
 • 产品banner
 • 成就
 • 谷歌传速达banner
 • 证书
 • 恒泰的使命
 • banner17

mirëpritur për kompaninë tonë!

Ne të përmbushur projekte individuale
Shiko te gjitha

Transpeed  Group, si një pjesë e transmetimit automatike furnizues ndërkombëtar, insiston për të miratuar komponentë OEM për të siguruar cilësinë OEM, si dhe për të ulur koston e mirëmbajtjes dhe për të krijuar vlerë shumë më të lartë për konsumatorët.

Aktualisht,  Transpeed  Produkt kategori përfshin: kit rindërtuar, filtër, kuvendi tufë, unazë tufë, nënshkruajnë të naftës TC, gome Ring, boshte, unazë, Solenoids, trupi valvulave, pompë etj Transpeed markë ka ndërtuar një reputacion të mirë të biznesit dhe të fituar miratimin dhe hynte në industrinë. Produktet e saj kanë qenë të nxehtë-shitësit në Kinë dhe në të gjithë botën.

 • Deklarata e markës
  Dear Valuable Customers: Our company, Guangzhou Transpeed Auto Technology Co. Ltd is dedicated to serving customers and operating several brands of the company as follows: Recently, our staff found during market surv...
  Lexo më shumë
 • Modeli i shiritit TRANSPEED & Kodi i kutisë së ingranazheve
  Modeli i shiritit TRANSPEED & Kodi i kutisë së ingranazheve
  Catalogue Download Welcome download Transpeed latest version catalogue for reference. For more detailed inquiry, plz contact our company anytime. If you need this PDF catalog, please contact our staff, contact inform...
  Lexo më shumë
 • TRANSPEED Automechanika Frankfurt tregojnë në 2018
  TRANSPEED Automechanika Frankfurt tregojnë në ...
  utomechanika, panairi ndërkombëtar i pjesëve të automjeteve në Frankfurt, Gjermani, është pritur nga i famshmi gjerman Messe Frankfurt GmbH. E themeluar në 1971, ekspozita ka një histori prej 42 vjetësh dhe është më e madhja në botë në ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!