Lajme

  • TRANSPEED Automechanika Frankfurt tregojnë në 2018
    Ora Post: Oct-10-2018

    Automechanika, pjesë auto ndërkombëtare të ndershme në Frankfurt të Gjermanisë, është pritur nga të famshëm gjerman Messe Frankfurt GmbH. E themeluar në vitin 1971, ekspozita ka një histori 42 vjet dhe është më e madhe pjesëve ndërkombëtare të automobilave në botë, pajisjeve të procesit dhe EXHIBITI lidhur industriale ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat!